Riska Båtforening:                post@riskabat.no

Driftsleder:

Hege Forland

Mobil: 99501169

Mail: post@riskabat.no

 

 

Riska Båtforening

Kaiveien 58

4310 Hommersåk

Postboks 78, 4395 Hommersåk

 

 

 Driftsleder har kontortid på Båthuset: onsdager fra 12-17

 Utenom kontortid: ta kontakt pr mail eller telefon 

  Styret:

Formann:

Martin Brekke

Mobil: 48200002

 martin.brekke@lyse.net

 

Havneansvarlig:

Tor Stolt

Mobil: 90159149

 tor@marine-import.no

 

Sekretær

Ove Forne

Mobil: 46683010

 oveforne@yahoo.no

 

 

Material-forvalter

Svein Johannessen

Mobil: 91865676

svein.johannesen@lilleborg.no

 

Økonomiansvarlig:

Sveinung Skjørestad

Mobil: 51689029

sveinung.skjorestad@lyse.net

 

Husansvarlig:

Terje Bjørsvik

Mobil: 46846022

terjebj@hotmail.no

 

 Husstyret:

Leder:

Svein Roar Engelsen

Mobil:

svein.engelsen@lyse.net

 

Medlem:

Jostein Tveit

Mobil:

 

 

Medlem:

Tom Grimsli

Mobil:

 

 

Medlem:

Frank Boholm

Mobil:

 

Bryggeansvarlige:

 

Brygge ØA:

Einar Bodsberg

Tlf: 51 68 97 15

e-bodsberg@hotmail.com

 

Brygge ØB:

Lars OLav Hjorteland

Mobil: 92 26 81 00

lars.hjorteland@lyse.net

 

Brygge ØC:

Arild Tysse

Mobil:

aty@blockberge.no

 

Brygge ØD:

Nils-Ole Sunde

Mobil: 98252281

noles@jrcc-stavanger.no

 

Brygge ØE:

Geir Egil Vatne

Mobil: 99435359

geir.egil.vatne@sandnes.kommune.no

 

Brygge ØF:

Sverre Godøy

Mobil:

sverre.godoy@gmail.com

 

Brygge ØG:

Kurt Johansen

Mobil: 91 39 59 97

kujohan@frisurf.no

 

Brygge ØH:

Arvid Wessel

Mobil: 918 54 780

arvid.wessel@kleppnett.no

 

Brygge ØI:

Trond Inge Oppheim

Mobil: 93 46 75 08

trond.oppheim@lyse.net

 

Brygge ØJ:

Lars Røssland

Mobil: 91556619

lars.rossland@lyse.net

 

Brygge ØL:

 

 

 

 

Brygge VA og VB:

Tor Stolt

Mobil: 90159149 

tor@marine-import.no