Vedtekter / reglementer og informasjon

Vedtekter vedtatt Årsmøte 16/6-2020 pdficon

Havnereglement vedtatt Årsmøte 16/6-2020 og revidert 25/5-2021, 20/5-2022 pdficon

Instruks fortøyning vedtatt 16/6-2020 pdficon

Instruks for bruk av strøm i havnen vedtatt 16/6-2020 pdficon

Gjesteplassreglement pdficon

Båteiere (generell informasjon) pdficon

Kontakt oss 

Fagerstrand Båtforening

Postboks 68 1457 Fagerstrand
fabat@fabat.no

Styresammensetning

 

Styret gjeldende fra 2023:

Leif T. Kongshaug (Formann)

Vesleskauen 13
1450 Nesoddtangen
Mobil: 990 15 731
formann@fabat.no

leif

 John Wilson Sekretær)

Reinevn. 16
1454 Fagerstrand
Mobil: 909 42 480
sekretar@fabat.no

john

Thor Egil Johansen (Kasserer)

Labråtevn. 4
1454 Fagerstrand
Mobil: 995 71 130
kasserer@fabat.no

 thor_egil

 Gry Heidi Dahl (Vaktsjef)

Malerhaugvn. 34 B
0661 Oslo
Mobil: 416 25 722
vaktsjef@fabat.no

heidi

Erik Jakobsen (Havnesjef)

Kirkelivn. 22
1454 Fagerstrand
Mobil: 482 23 392
havnesjef@fabat.no

erik2

Pål Richard Eidsvold (Dugnadsjef)

Strandlia 52
1454 Fagerstrand
Mobil: 918 31 949
dugnadsjef@fabat.no

Revisor og Komiteer gjeldende fra 2023:

Tore Gulbrandsen (Revisor) 

Korsvn. 38
1458 Fjellstrand
Mobil: 413 08 059
annfroeb@online.no

 Valgkomité:

 Wiggo Larneng (Leder)

Svingen 28
1454 Fagerstrand
Mobil: 905 07 997
wlarneng@gmail.com

Anne-Mette Grelland (medlem)

Søndre Sprovei 16
1454 Fagerstrand
Mobil: 915 70 000
anne-mette@yamahamc.com

 Seilingskomité: 

Henrik Korsvold (Leder)

Strandlia 26
1454 Fagerstrand
Mobil: 458 30 750
henrikkorsvold@hotmail.com

Olle Anestad (medlem)

Solvangvn. 12
1454 Fagerstrand
Mobil: 901 71 575
oanestad@online.no

Lister er nå lagt ut som samsvarer med den nye personlovgivingen.

Det er kun et fåtall som ville reservere seg og disse blir ikke offentliggjort i våre lister. Vaktlisten omfattes av dette også.

vaktlistepr16042024.pdf (671 kb)

 Alfabetisk medlemsliste 11/4-2024 PDF-fil

 Ønsker å bytte plass 26/3-2024 PDF-fil

Byttelisten er sortert etter påmeldingsdato. OBS! Det er den dato hvor man meldte seg på byttelisten som gjelder i forhold til tildeling av bytteplass.

 Salgsliste 10/4-2024 PDF-fil

 Utleieliste 10/4-2024 Bredt format PDF-fil

 Vil leie plass 11/4-2024 PDF-fil

 Vil leie ut plass 10/4-2024 PDF-fil

 Venteliste 10/4-2024 PDF-fil

 Det er vedtatt en endring av vedtektene som medfører at prioriteringsrekkefølgen for ventelisten blir endret. Fra nå av vil tidl. plasseier stå først på listen, for tildeling av ny båtplass. Ventelisten er dermed slik organisert at tidl. plasseiere står oppført først, sortert etter innmeldingsdato. (OBS! Det er innmeldingsdato som gjelder i forhold til tildeling av båtplass.)